title
DAĞDER BURS TALEP FORMU

Maddi imkânlarımın yetersiz olması sebebi ile aşağıdaki beyanlarım doğrultusunda derneğinizden burs almak istiyorum. Gereğini arz ederim.


Önemli Bilgilendirme: SADECE DAĞ YÖRESİ ÖĞRENCİLERİNİN BURS BAŞVURULARI DİKKATE ALINACAKTIR.
Bu elektronik ortamda Burs Başvuru Talep Formu toplanması uygulaması ÖZDEMİR TELEKOM Ltd. Şti. (www.ozdemirtelekom.com) sahibi DAĞDER Başkan Vekili Elektronik ve Haberleşme Mühendisi AYDIN ÖZDEMİR tarafından takip edilmekte ve yönetilmektedir.

Bu sene BURSA DAĞ Yöresinden olan ( kendisi veya Anne Babası Büyükorhan, Harmancık, Keles, Orhaneli ve Osmangazi'ye Bağlı Dağ Köylerinden olanlar)  ve üniversite kazanan öğrencilerin ayrıca geçmiş yıllarda üniversite kazanmış öğrencilerin daha rahat Burs başvuru yapabilmeleri, burs başvurularında kendilerine kolaylık sağlanması için şahsen müracaat şekli kaldırılmıştır. Ayrıca müracaat eden öğrencilerden online Burs başvurusu sırasında ve sonrasında evrak verme zorunluluğu da kaldırılmıştır. Online Burs Başvuru sonrası başvuru mülakatı da yapılmayacaktır. Sadece burs almaya hak kazanan öğrencilerden gerekli evraklar değerlendirme sonunda kendilerine telefon ve e-mail ulaşılıp evraklarını göndermeleri istenecektir. Gerekli evraklar burs almaya hak kazanan öğrencilerin DAĞDER web sitesinde yayınlanması sırasında bildirilecektir. Geçmiş yıllarda burs alan öğrencilerin de online başvuru yapmaları zorunludur.

Formu doldurur iken; formu gönderdikten sonra bilgi değiştirmek istenmesi, bilgi ilave etmek veya girilen bilgiyi çıkarmak istenmesi durumunda formu en baştan tekrar doldurmanız gerekmektedir. İnternet Geri tuşu ile girdiğiniz bilgilerin ekrana gelmesi durumunda eksik kısımları doldurarak en altta bulunan ONAY tuşu ile formunuz tekrar kayıt edilmiş olur. Aynı kişinin birden fazla sisteme form kaydetmesi durumunda önceden kayıt edilmiş formları tarafımızdan silinerek en son doldurmuş ve onaylayarak kaydetmiş olduğunuz burs başvuru formu dikkate alınacaktır. Bu form PDF dosyası olarak DAĞDER’in dagder@dagder.org.tr e-mailine sistem tarafından gönderilecektir. Yine çözemediğiniz herhangi bir teknik sorun yaşamamız durumunda dagder@dagder.org.tr adresine sorununuzu e-mail olarak telefonunuzu da yazarak bildirebilirsiniz. Sizlere sorununuz ile ilgili e-mail ile bilgi verilecektir.

Not: Son Başvuru Tarihi 30 Eylül 2018'dir. 

DAĞDER Yönetim Kurulu A.
Prof. Dr. Ali Kaya
Genel Başkan

Web: www.dagder.org.tr     E-mail: dagder@dagder.org.tr     Web : www.unidag.org    Tel: 0224 2725858


*
v
Öğrenci Kimlik Bilgileri
*
*
*
*
*
*
v
*
v
*
*
*
v
İletişim Bilgileri
+
-
+
-
+
-
En Son Bitirdiğiniz Okul
Kayıtlı Olduğunuz Okul
v
v
v
v
v
Aile Bilgileri
v
v
v
+
-
+
-
v
+
-
+
-
+
-
+
-
v
v
+
-
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
Sizi Tanıyan Kişilerin Bilgileri
+
-
+
-ONAYLAMAK İÇİN TIKLAYIN